top of page
Islak Mendil - Refreshing Towel

 

Islak Mendiller,Hijyenik ortamda kalite standartlarına uygun olarak tesisimizde üretilmektedir. Kullanılan tüm hammaddeler ''A Kalite'' ürünler olup istenildiği takdirde çözüm ortağımız olan firmaların bilgileri ve belgeleri müşterilerimiz ile paylaşılabilmektedir.

Wet wipes,produced in our facility in accordance to quality standards in hygienic environment.All used raw materials are "A Quality" products and if requested, information and documents of our solution partners can be shared with our customers.

İkram Seti - Catering Set

 

Paket servis için üretilen yemek setleri hijyenik olarak hazırlanmaktadır. Markanızın oluşmasında ufak ama keskin detaylardır.Kullanılan A Kalite hammaddeler ile müşterilerinize güven ile sunabilirsiniz. İstenilen içeriğe göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

All food sets produced for delivery are prepared hygienically.They are small but sharp details in the formation of your brand. A Quality raw materials can be used with confidence to your customers. Pricing is made according to the desired content.

Servis Kağıtları - Service Sheets

Gıda ve hediye sektöründe yaygın olarak kullanılan kese kağıtları genellikle 40gr şamua kraft, sülfit ve yağlı gibi malzemelerden imal edilmiştir ve gıdaya uygundur.İçindeki ürünü göstermesi açısından pencereli modelleri tercih edebileceğiniz gibi, penceresiz ve yağ geçirmez özelliği olan çeşitleri de mevcuttur. Bunun yanında Çatal Bıçak Zarfları, Amerikan Servis, Sandviç ve Pastane kese kağıtları, Tepsi altı kağıt, Oto Paspas gibi kağıt ürünleri üretebiliyoruz.

Paper bags, which are widely used in the food and gift industry, are generally made of materials such as 40gr chamois kraft, sulfite and oily and are suitable for food. You can choose models with windows to show the product inside, as well as varieties with windowless and oil-proof properties. In addition, we can produce paper products such as Cutlery Envelopes, Placemats, Sandwich and Patisserie Paper Bags, Paper Under Tray, Car Mats.

bottom of page