top of page
3333_edited

KARTON ÜRÜNLER 

Minimum adetlerde satışı yapılabilen Karton Bardak, Karton Kutu ve Kağıt çantalar vb tek kullanım ürünlerdir. 

CARDBOARD PRODUCTS

Can be sold in minimum quantity Cardboard Cups, Cardboard Box, Paper Bag and so on. It is a disposable product.

TOVEL® PREMIUM ISLAK HAVLU

Türkiye'de bir ilk olan Patentli ürünümüz Towell Premium Havlu,  Tekstil Havlusu ile ister sıcak, ister soğuk kullanabilirsiniz. Sınırsız renk Baskı seçenekleri ile Markanız için farklı,etkili ve hijyenik tek kullanım ürünlerdir. 

SICAK SOGUK ISLAK HAVLU

Havlularımız ister sıcak, ister soğuk kullanılabilen,logo baskılı seçeneği ile misafirlerinize sunabileceğiniz hijyenik tek kullanım ürünlerdir

towell4

TOWELL PREMIUM WET TOWEL

Our patented product which is a first in Turkey Towell Premium towels, hot towels Textile want, you can use whether cold. They are different, effective and hygienic single use products for your brand with unlimited color printing options.

bambu premium1

HOT COLD WET TOWEL

Our towels are hygienic single use products that you can offer to your guests with logo printed option whether they can be used hot or cold.

-

HOSPİTAL

HOSPITAL WIPE  HİJYENİK MENDİL

Hastaneler için özel üretilen, Türkiye de ilk defa tekli olarak hazırlanan havlular ile hijyenik bir el temizliği ve ortam sağlamaktadır

HOSPITAL WIPE HYGIENIC WIPES

Specifically produced for hospitals, Turkey also provides a hygienic environment by cleaning and hand towels are prepared for the first time as a single

PET TEMİZLEME MENDİLİ

Petler için özel üretilen mendillerdir. Türkiye de ve Dünya da ilk defa tekli olarak hazırlanan havlular ile hem hijyeniktir,  hemde çoklu mendilde yaşanan sorunları ortadan kaldırmaktadır.

PETTOWL

PET CLEANING WIPES

Specially produced wipes for pets. Turkey and the world is both hygienic and towels prepared for the first time as a single, both in eliminating the problems in multiple tissues.

ONLİNE KATALOG  ONLINE CATALOG

Ürün Kataloğumuzu  PDF dosyası olarak indirebilirsiniz.

You can download our product catalog as PDF file.

bottom of page